I ukorzy się mój lud,
który jest nazwany moim imieniem,
i będą się modlić i szukać mojego oblicza,
i odwrócą się od swoich złych dróg,
to Ja wysłucham z niebios, i odpuszczę ich grzechy
i ich ziemię uzdrowię.
2 Krn.7:14
Miasta uczestniczące

Oto miasta, które uczestniczyły w Światowym Dniu Modlitwy w roku 2008:

BIAŁYSTOK, ul. Kujawska 22, godzina 18:00

- Kościół Chrześcijan Baptystów, Zbór w Białymstoku
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Dobra Nowina" w Białymstoku
- Kościół Boży w Chrystusie, Zbór "Słowo Życia" w Białymstoku

kontakt: bialbap@wp.pl

BYDGOSZCZ, ul. A. Czartoryskiego 12, godzina 17:00

- Centrum Chrześcijańskie "KANAAN" Kościół Lokalny Misja "BETEZDA" w Bydgoszczy (Pastor Roman Ślazyk)

kontakt: www.misja.betezda.jezus.pl, betezda@op.pl

CZĘSTOCHOWA, ul. N.M.P. 4, godzina 10.00

- Kościół Chrześcijański "Słowo Wiary" w Częstochowie (Pastor Mariusz Cieślinski)

kontakt: www.moja-misja.blog.onet.pl, slowowiary@op.pl, tel. 504839558

GDYNIA, ul Zamenhofa 13A, godzina 17:00

- Wspólnota Koinonia Jan Chrzciciel - Gdynia
- Spoleczność Chrześcijańska z Oficerskiej
- Centrum Chrześcijańskie "Nowa Fala"
- Szkola Biblijna Chrystus dla Narodów Polska
- Zbór Eklezja

kontakt: www.eklezja.pl, radosny.halas@gmail.com

GNIEW, Pl.Grunwaldzki 22/2, godzina 17.00

- Kościół domowy w Gniewie

kontakt: swpkarzel@wp.pl

GORZÓW WIELKOPOLSKI, Aula AWF ul.Estkowskiego, godzina 10.00

- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Hosanna" Gorzów Wlkp. (Pastor Stanisław Cieślar)
- Kościół Chrześcijan Baptystów Gorzów Wlkp. (Pastor Dariusz Chudzik)
- Kościół Boży w Chrystusie, Chrześcijańska Wspólnota "Górna Izba" Gorzów Wlkp. (Pastor Bogdan Olechnowicz)

kontakt: gornaizba@tlen.pl

GRUDZIĄDZ, Góra Zamkowa, godzina 10.30

- Kościół Społeczność Chrześcijańska z Grudziądza (Pastor Andrzej Hara)
- Kościół Zielonoświątkowy z Grudziądza (Pastor Sławek Kraska)
- Kościół Zielonoświątkowy z Chełmna (Pastor Kazik Juszczak)

kontakt: hara@chs.pl

INOWROCŁAW

- Kościół Zielonoświątkowy, zbór "Syloe" w Inowrocławiu (Pastor Waldemar Kwiatkowski)

kontakt: www.inodlaboga.pl

KALISZ, ul.Towarowa 1

- Kościół Boży w Chrystusie w Kaliszu
- Kościół Zielonoświątkowy w Kaliszu
- Kościół Baptystów w Kaliszu
- Kościół Ewangelicki w Kaliszu
- Kościół Miecz Ducha w Kaliszu

kontakt: www.kbwch.kalisz.pl, bwanat@poczta.onet.pl

KNURÓW, ul. Żwirki i Wigury 3, godzina 16:00



kontakt: knurow@kbwch.pl

KONIN, "Hotel Konin", sala 801, godzina 11.00

- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, zbór w Koninie (Pastor Krzysztof Marko)

kontakt: christofm@poczta.onet.pl

KRAKÓW, Plac Szczepański 8, Sala Konferencyjna 2 piętro, godzina 11:00

- Kościół Wiary - Kościół Jezusa Chrystusa w Krakowie (Pastor Wojciech Włoch)

kontakt: www.kjch.pl, wwloch@kjch.pl

LEGNICA, Muszla koncertowa w Parku Miejskim, godzina 11:00

- Zwycięstwo w Chrystusie, Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie w Jeleniej Górze (Pastor Magda Broda)
- Kościół Zielonoświštkowy, Zbór w Bogatyni (Pastor Jan Bazyliński)
- Dom Pana, Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie w Strzelinie (Pastor Fidelis Oko)
- Kościół Anastasis w Legnicy, Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie (Pastor Tomasz Osowski)
- Wspólnota Chrześcijańska Wrocław dla Jezusa (Pastor Adam Pištkowski)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór Centrum Ewangelii w Głogowie (Pastor Mirosław Szatkowski)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór w Lubinie (Pastor Marek Świrk)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór Anastasis w Legnicy (Pastor Marek Tomczyński)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór w Łęknicy (Pastor Mariusz Tuszkiewicz)
- Jawor dla Jezusa, Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie w Jaworze (Pastor Stanisław Wesołowski)
- Kościół Chrześcijan w Wałbrzychu (Pastor Dariusz Woźniak)

kontakt: anastasis@jezus.pl

ŁÓDŹ, duża sala obrad Rady Miasta Łodzi ,ul. Piotrkowska 104, godzina 16.00

- Kościół Boży w Chrystusie, Wspólnota Odkupieni w Łodzi (Pastor Adejare Popola)
- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Kościół Chrześcijańskie Zwycięstwo (Pastor Andrzej Sobol)
- Kościół Boży w Chrystusie, zbór "Agape" w Skierniewicach (Pastor Bogdan Górski)
- Wspólnota Ewangeliczna (Pastor Charles Kieffer)
- Kościół Boży w Chrystusie, zbór "Jezus żyje" w Piotrkowie Trybunalskim (Pastor Jan Drożdż)
- II Kościół Chrześcijan Baptystów w Łodzi (Pastor Marcin Buska)
- Kościół Chrześcijan Baptystów w Zduńskie Woli (Pastor Wiesław Krysiński)
- Wspólnota Kanaan w Zduńskiej Woli (Pastor Paweł Plawski)
- Kościół Boży w Chrystusie, Kościół Zwycięstwo w Jezusie (Pastor Ray Osuchukwu)
- Kościół Boży w Chrystusie, zbór w Bełchatowie (Pastor Tomasz Chudowolski)
- Kościół Jezus Panem w Pabianicach (Pastor Ryszard Wójciak)
- Misja Pielgrzym (Pastor John Abraham Godson)
- Kościół Chrześcijan Baptystów w Łodzi (Pastorzy Roman Baranowski i Leszek Wakuła)
- Kościół Boży w Chrystusie w Tomaszowie Mazowieckim (Pastor Marek Markiewicz)
- Wspólnota "Ziemia Obiecana" (Brat Andrzej Kwoka)

kontakt: www.pielgrzym.org/, biuro@pielgrzym.org

MALBORK, ul.AL Wojska Polskiego 91, godzina 15.00

- Kościól Boży w Chrystusie, Zbór "SYLOE" w Malborku
- Kościoł Zielonoświątkowy, Zbór w Malborku
- Wspólnota Katolicka "KOINONIA" w Malborku

kontakt: piotr@arcona.pl

MYSŁOWICE

- Społeczność chrześcijańska "Naczynia gliniane" w Mysłowicach (Prowadzący: Krzysztof Zimnowoda)

kontakt: addaz@o2.pl

RACIBÓRZ, Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina 21, godz. 16.00

- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Betezda" w Raciborzu (Pastor Andrzej Czech)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Filadelfia" w Wodzisławiu Śląskim (Pastor Arkadiusz Krzywodajć)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Elim" w Żorach (Pastor Piotr Grzesiek)
- Kościół Boży w Chrystusie, Zbór "Jeruzalem" w Kuźnia Raciborskiej (Pastor Roland Warczok)
- Kościół Boży w Chrystusie, Zbór "Winnica" w Rybniku (Pastor Wojtek Walaszczyk)
- Kościół Chrystus dla Wszystkich, Zbór w Strzelcach Opolskich (Pastor Leszek Zając)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Betlejem" w Kietrzu (Pastor Piotr Kudyba)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Syloe" w Prudniku (Pastor Bogdan Kleszczyński)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór w Kędzierzynie-Kożlu (Pastor Mariusz Nachtman)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Nadzieja" w Zdzieszowicach (Pastor Bartłomiej Robel)
- Kościół Boży w Chrystusie, Zbór w Bytomiu (Pastor Maciej Skowron)

kontakt: bet.rac@wp.pl

RADZYŃ PODLASKI, Kaplica Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, ul. Parkowa 33, godzina 17.00

- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, w Radzyniu Podlaskim
- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Zbór w Łęcznej
- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Zbór w Świdniku
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór w Parczewie
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór w Terespolu
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Na Rynku" w Lublinie
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór w Lubartowie
- Kościół Baptystów, Zbór w Puławach

kontakt: www.newj.za.pl, kchwerp@op.pl, tel. 506130219

RZESZOW, ul. Dąbrowskiego 1a, godzina 16.00

- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Emaus" w Rzeszowie
- Rościół Chrześcijan Baptystów w Rzeszowie
- Kościół Jezusa Chrystusa "SYJON" w Rzeszowie
- Kościół Rzymsko-Katolicki w Rzeszowie
- Grupa osadzonych wierzących w Zakładzie Karnym w Rzeszowie

kontakt: www.syjonkjchrz.republika.pl, kjchsyjon@tlen.pl

SZCZECIN, ul. Ku Słońcu 25 a, godzina 18:00

- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangeliczne, Kościół Chrześcijański "Tchnienie Życia" (Pastor Jerzy Wasilewski)

kontakt: biuro@tchnieniezycia.pl

ŚWIDNICA, ul. Muzealna 1, godzina 10.00

- Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Świdnicy (Pastor Dariusz Suszek)

kontakt: www.kz.swidnica.pl, dsuszek2@wp.pl

USTROŃ, Amfiteatr, godzina 10.00

- Misja "Centrum Służby Życia" w Skoczowie
- Chrześcijańska Społeczność "Życie i Misja" w Ustroniu
- Kościół Zielonoświątkowy "Betel" w Ustroniu
- Kościół Chrześcijan Baptystów w Wiśle
- Kościół Maranatha w Wiśle
- Kościół Zielonoświątkowy w Wiśle Nowej Osadzie
- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Cieszynie

kontakt: centrumzycia@o2.pl

WARSZAWA, Hala Sportowa ARENA URSYNÓW, ul. Pileckiego 122, godzina 11.00

- Kościół Boży w Chrystusie, Zbór "Dom Boży" (Pastor Andrzej Nędzusiak)
- Kościół Boży w Chrystusie, Zbór "Droga" (Pastor Marek Ciesiółka)
- Wspólnota Zborów Chrystusowych, SCh Puławska (Pastor Zbigniew Tarkowski)
- Wspólnota Zborów Chrystusowych, SCh Północ (Pastor Krzysztof Zaręba)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór Stołeczny (Pastor Arkadiusz Kuczyński)
- Kościół Chrześcijan Baptystów, zbór "Blisko Boga" (Pastor Sergiusz Borecki)
- Ursynowska Społeczność Ewangeliczna (Pastor Paweł Jarosz)
- Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Zbór w Warszawie (Pastor Wojciech Leszczyński)
- Kościół "Misja Łaski" (Pastor Maciej Knechciak)
- Kościół Dobrego Pasterza (Pastor Moner Shaded)
- Kościół "Nowe Przymierze" (Pastor Bogdan Zaremba)
- Redeemed Christians (Pastor Zion Okuneye)
- Wspólnota "Chefsiba" (Lider Jacek Weigl)
- Kościół Zielonoświątkowy, Zbór "Nowe Życie" (Pastor Włodzimierz Rudnicki)

kontakt: paul_jar@poczta.onet.pl

WROCŁAW, Budynek Kościoła Zielonoświątkowego: Wrocław-Krzyki, ul.Sępia 2-6, godzina 17.30

- Centrum Chrześcijańskie Kanaan we Wrocławiu (Pastor Bolesław Paliwoda)

kontakt: boleslaw.paliwoda@kanaan.org.pl

WROCŁAW, ul.Ks.Brzózki 1 (boczna od ulicy Partyzantów, Sępolno), godzina 11.00

- Kościół Boży w Chrystusie, zbór "Słowo Życia"
- Społeczność Chrześcijańska we Wrocławiu
- Drugi zbór Chrześcijan Baptystów

kontakt: biuro@slowozycia.wroclaw.pl

ZIELONA GÓRA, Pl. Bohaterów, godzina 14.00

- Autokefaliczny Kościół Prawosławny (Ksiądz Andrzej Dudra)
- Kościół Chrześcijan Baptystów
- Kościół Polsko-Katolicki (Ksiądz Stanisław Stawowczyk)
- Kościół Rzymsko-Katolicki (Ksiądz Marcin Siewruk)
- Kościół Boży w Chrystusie (Pastor Marek Majewski)
- Kościół Zielonoświątkowy (Pastor Stanisław Krawiec)
- Kościół Ewangelicko-Augsburski (Ksiądz Dariusz Lik)

kontakt: luteranie@luteranie.com.pl

Copyright © 2007-2014
Designed by Grzesiek&kid_a